Opłatek na tort Boisko Piłkarskie
  • Opłatek na tort Boisko Piłkarskie
  • Opłatek na tort Boisko Piłkarskie

Opłatek na tort Boisko Piłkarskie

12,50 zł

Pokryj równomiernie bitą śmietaną lub kremem swój wypiek, następnie połóż opłatek na masę delikatnie przyciskając go do nawierzchni .Opłatek początkowo może nie przylegać idealnie, jednak po ok. 1 godz. dopasuje się do masy. Opłatek należy położyć na tort nie wcześniej niż na 2 godziny przed podaniem. Aby położyć ozdobę na czekoladę, marcepan lub masę plastyczną należy posmarować go od spodu żelem neutralnym. Bardzo ładnie wygląda gdy żel jest również na wierzchu opłatka. Uwaga: żelowany opłatek zaczyna się rozmazywać po około 6 godzinach. Dekoracja nie nadaje się do położenia na galaretkę.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu
  • UWAGA: Informujemy o braku możliwości płatności przy odbiorze osobistym UWAGA: Informujemy o braku możliwości płatności przy odbiorze osobistym

Opłatek na tort Boisko piłkarskie to idealny dodatek do zestawu z piłkarzami. Opłatek jest wykonany z wafla natomiast druk na nim został wykonany przy użyciu atestowanych barwników spożywczych. Kolorystyka może nieznacznie się różnić od projektu graficznego zdjęcia opłatka. Rozmiar opłatka: 30cm x 20cm. Cena dotyczy 1 SZTUKI.

UWAGA! PONIŻEJ WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE POŁOŻENIA OPŁATKA NA TORT.

326 Przedmioty

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili jeszcze: