Kategorie

Kategorie

Dane osobowe, podawane w trakcie rejestracji w Sklepie Internetowym TortoweOzdoby.pl są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są wykorzystywane w innych celach zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997). Staramy się zapewnić jak najbezpieczniejsze ich przechowywanie i w żadnym wypadku nie udostępniamy ich osobom trzecim. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, oraz może samodzielnie je modyfikować lub usuwać po zalogowaniu się do swojego konta. Klient nie ma możliwości samodzielnego usunięcia swojego konta w sklepie TortoweOzdoby.pl. W celu usunięcia konta należy wysłać wiadomość do administratora sklepu. Po usunięciu konta, aby dokonać zakupów w sklepie TortoweOzdoby.pl, należy ponownie przejść proces rejestracji. Płatności za zakupy dokonane w naszym Sklepie dokonują Państwo w formie przelewu bankowego, szybkiego przelewu internetowego lub za pomocą karty płatniczej. W każdym z tych przypadków naszemu personelowi nie są udostępniane żadne Państwa poufne dane jak numer karty kredytowej, płatniczej czy numery Pin. W przypadku płatności kartą lub szybkim przelewem internetowym w ostatnim etapie realizacji zamówienia zostają Państwo przekierowani na w pełni szyfrowane strony serwisu Payu.pl obsługującego płatności kartami oraz szybkie przelewy internetowe, finalizacja płatności przez internet następuje sposób najbezpieczniejszy z możliwych. Jeśli jednak mimo wszystko, z jakichś powodów nie mają Państwo zaufania do takich sposobów płatności - polecamy po prostu dokonanie przelewu osobiście w dowolnym banku. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów i odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. (Dz.U. nr 22 poz.271).

Z dniem 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "GIODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka formalnych informacji.

Kto jest administratorem Twoich danych?
Administratorem Twoich danych jest firma Działalność Handlowa Henryka Sobczak Ostrowiec 10,05-651 Drwalew  NIP: 7970009100 poprzez sklep internetowy www.tortoweozdoby.pl

Skąd posiadamy Twoje dane?
Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas rejestracji konta klienta na stronie usługodawcy www.tortoweozdoby.pl lub poprzez złożenie zamówienia jako gość w Naszym sklepie.


Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych oraz komu je udostępniamy?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do:

-wysyłki produktów zamówionych na sklepie internetowym tortoweozdoby.pl
- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu tortoweozdoby.pl, w tym dokonywania płatności w systemie online.
- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy na stronie usługodawcy).
- kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług.

Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu usługodawcy tortoweozdoby.pl, którym jest:

- prowadzenie badań i analiz usługodawcy tortowe ozdoby.pl, między innymi pod kątem funkcjonalności tego serwisu, poprawy działania usług czy oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb odwiedzających stronę usługodawcy.
- obsługa Twoich próśb przekazywanych w szczególności działowi obsługi użytkownika oraz przez formularz kontaktowy.
- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia przez usługodawcę obowiązków wynikających z przepisów prawa).
Jeśli się na to zgodzisz poprzez wyrażenie zgody korzystając z przeglądarki internetowej na stronie usługodawcy:
- zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych.

Dlaczego muszę podać swoje dane?
Wymagamy podania przez Ciebie danych osobowych określonych w regulaminie świadczenia usług, aby móc zawrzeć i wykonać usługę (zamówienie) którą to samodzielnie i dobrowolnie zamawiasz za pośrednictwem strony internetowej usługodawcy tortoweozdoby.pl

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz podać wybranych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł korzystać z tortoweozdoby.pl  i dokonywać zamówień produktów.

Komu udostępniamy Twoje dane?
Twoje dane osobowe udostępniamy naszym partnerom wyłącznie w zakresie świadczenia wybranej przez Ciebie usługi zgodnie z regulaminem świadczenia usług oraz podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi płatnicze, wspomagają obsługę użytkowników serwisu tortoweozdoby.pl.

Możemy przekazać Twoje dane osobowe organom prawa walczącym z oszustwami i nadużyciami.

Oprócz tego, Państwa dane przekazujemy upoważnionym przez nas podmiotom przetwarzającym dane osobowe w naszym imieniu na podstawie zawartej umowy. W szczególności są to podmioty informatyczne, kadrowe, księgowe, drukujące faktury, z którymi zawarliśmy stosowne umowy.

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Jakie mają Państwo prawa?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, gwarantujemy Państwu możliwość:
- Dostępu do swoich danych osobowych
- Sprostowania przetwarzanych przez nas danych
- Ograniczenia przetwarzania danych
- Usunięcia przetwarzania danych, tzw., bycia zapomnianym
- Wniesienia skargi do organu nadzorczego, (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych)

W przypadku chęci „bycia zapomnianym”(usunięcie konta klienta) należy skontaktować się z usługodawcą.

Jednocześnie przypominamy, iż firma Działalność Handlowa Henryka Sobczak której Państwo zaufali jako swojemu partnerowi w biznesie, nie wysyła do swoich Klientów zbędnego agresywnego spamu, reklam, marketingu jak to robi większość firm. W takiej sytuacji mogą być Państwo pewni, iż firma Działalność Handlowa Henryka Sobczak nie udostępnia Państwa danych zewnętrznym firmom w tym przede wszystkim firmom marketingowym.